Image

Zapraszamy do współpracy w kreowaniu spersonalizowanych projektów na specjalne okazje. Każdy wzór tworzymy metodą ręczną z jak największą starannością. Nowoczesna forma i design sprawiają, że nasze produkty pasują do każdego wnętrza, spełniając zarówno funkcję dekoracyjną jak i użytkową.

ul. Stanisława Moniuszki 16b 38-400 Krosno
+48 609 613 426

biuro@lucline.pl

© 2020 Lucline | Prezenty Okolicznościowe & Oczyszczanie Metali

Nasza firma zajmuje się ręcznym wykonywaniem zdobień na szkle.


Każdy wzór tworzony jest metodą ręczną z jak największą starannością. Nowoczesna forma i design naszych produktów, dobierane indywidualnie dla wszystkich Klientów, sprawiają, że wyroby pasują do każdego wnętrza, spełniając funkcje dekoracyjną i użytkową. Produkcja polega na zastosowaniu wielopoziomowości w procesie nakładanego matu na ścianki szkła. W efekcie końcowym stwarza to niepowtarzalny wygląd.

Wykonujemy także grawerowanie w kolorze. Zdobienia wykonujemy dla Państwa na różnych produktach szklanych, takich jak: wazony, karafki, szklanki, kubki, butelki itp.

Nasza firma nieustannie rozwija się. Niedawno poszerzyliśmy ofertę o wykonywanie pucharów na imprezy sportowe i kulturalne oraz o nietuzinkowe dekoracje drewno szkło nadające się doskonale do nowoczesnych wnętrz.