Image

Zapraszamy do współpracy w kreowaniu spersonalizowanych projektów na specjalne okazje. Każdy wzór tworzymy metodą ręczną z jak największą starannością. Nowoczesna forma i design sprawiają, że nasze produkty pasują do każdego wnętrza, spełniając zarówno funkcję dekoracyjną jak i użytkową.

ul. Stanisława Moniuszki 16b 38-400 Krosno
+48 609 613 426

biuro@lucline.pl

© 2020 Lucline | Prezenty Okolicznościowe & Oczyszczanie Metali

Oferujemy szkiełkowanie metali wszelkiego rodzaju.

 

Szkiełkowanie to proces przypominający piaskowanie. Polega na zastosowaniu zamiast piasku kulek szklanych, których gradacja decyduje o wyglądzie ostatecznym oczyszczanej powierzchni z aluminium czy stali nierdzewnej. Należy wspomnieć, że szkiełkowanie ma szerokie zastosowanie w motoryzacji, w szczególności jeśli chodzi o regenerację części i podzespołów wykonanych z aluminium.


Ten proces pozwala przywrócić stan fabryczny, estetyczny części. Jest on całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny dla powierzchni oczyszczanych, w szczególności dla podzespołów wykonanych z cienkiego i kruchego materiału.


Szkiełkowanie daje gwarancję pierwotnego wymiaru części. Dzięki zastosowaniu tego procesu jesteśmy w stanie pozamykać drobne mikro-pory metalu, podnosząc odporność na działanie czynników atmosferycznych. Materiałem jaki jest używany w tym procesie są mikro-kulki szklane, które posiadają kilka gradacji, od których zależy wygląd końcowy oczyszczanej powierzchni. Powierzchnia po nałożeniu mikro-kulek szklanych jest gładka w satynie
wpadającej w mat, półmat czy połysk.